fbpx
Відео Адвокат у кримінальних справах Харків. Виправдувальний вирок. Дивитися Кейс.
Адвокат у кримінальних справах Харків. Виправдувальний вирок. Дивитися Кейс.

Сьогодні неможливо розраховувати на успішний результат справи без досвідченого адвоката у кримінальних справах.

У Капустін і Партнери ми допомагаємо захистити права і інтереси кожного, хто до нас звертається за захистом в кримінальному провадженні. І повірте, Ми знаємо, що ставки в таких справах дуже високі, тому ми віддаємо всі сили щоб домогтися в них позитивного результату.

Для керівництва компанії і топ-менеджменту наслідки через притягнення до кримінальної відповідальності можуть бути катастрофічними не тільки з фінансової точки зору, але і для репутації та іміджу компанії.

Тому, розумніше такі питання довірити професіоналам.

Чим адвокат у кримінальних справах Харків допомагає бізнесу?

Ми розробляємо і впроваджуємо комплекс заходів з мінімізації ризиків до притягнення до кримінальної відповідальності, якщо ситуація дозволятиме зробити це.

В іншому випадку – ми докладемо всі зусилля, щоб продовжити успішну практику кримінально-правового захисту власників, керівництва компанії і бізнесу в цілому.

Тиск правоохоронних органів в таких справах зазвичай суттєвий, а отже, доречно мати надійного, професійного Партнера, який спеціалізується на захисту в такого типу кримінальних провадженнях.

Адвокат у кримінальних справах Харків це в першу чергу:

 1. Розробка стратегії захисту підозрюваного, обвинуваченого, захисту прав інтересів потерпілого.
 2. Недопущення тиску і порушення прав Клієнта в процесі досудового розслідування
 3. Збір доказів на користь Клієнта в тому числі за допомогою сучасних технологій, таких як отримання інформації від мобільних операторів та ін..
 4. Продумана реалізація стратегії, враховуючи обставини справи.

Чому варто звернутися до нас?

Ми захищаємо в судах Харкова, Києва та інших містах України і вже спромоглися допомогти сотням Клієнтів мінімізувати або повністю нівелювати негативні наслідки.

Якщо кримінальна справа пов’язана з економічними, службовими злочинами – у нас в компанії є вузькоспеціалізовані фахівці, які допоможуть провести потрібні фінансові та інші експертизи і зробити правильні висновки.

Також ще однією перевагою для Клієнтів є те, що наш офіс базується в центрі Харкова.

Звертаємо Вашу увагу, що в таких справах гарантувати ідеальний результат неможливо, тому що багато залежить від судді і обставин справи, але з нашого боку Ми зробимо все щоб найкращий з можливих результат був досягнутий.

У яких випадках варто залучити до справи адвокат у кримінальних справах Харків:

 1. Якщо Ви пов’язані з ситуацією, яка розслідується співробітниками правоохоронних органів, і внесені відомості в ЕРДР, то варто проконсультуватися з адвокатом по кримінальних справах (в Харкові це можна зробити за адресою Полтавський Шлях 6).
 2. Якщо вам вручили підозру. Тут вже відкладати не можна і кожен день може бути критично важливим для забезпечення сильної стратегії захисту.Якомога швидше зверніться до адвоката, який спеціалізується на кримінальних справах.
 3. Якщо адвокат, який захищає Вас, або вашого родича, знайомого, колегу, Партнера, не виконує функцій захисника в суді (або непрофесійно це робить), варто подумати про те, щоб замінити його на більш професійного колегу.
 4. Якщо Ви або ваші близькі потребують адвоката, який буде захищати інтереси потерпілого.

Доля людей, звинувачених у вбивствах, шахрайстві, перевищення службових повноважень, привласнення майна, корупції – багато в чому залежить саме від адвоката, який буде його захищати.

Тому такий адвокат повинен мати достатній досвід, гнучке мислення, відповідальність і, звичайно ж, бажання перемогти в цій справі!

Все це, і не тільки, притаманне кожному в нашій команді!

Також, для підприємств ми проводимо семінари “Обшук підприємства. Як захистити бізнес “

Буде корисно всім, хто не хоче опинитися заручником в дуже неприємній ситуації, яка завжди стресова для керівництва, персоналу та бізнесу, якщо заздалегідь не підготувати бізнес до цього.

Потрібна професійна захист в кримінальному провадженні?

Звертайтеся до Капустін і Партнери!

Заходи
 • 29 Квітня 2021 Детальніше
 • 15 Грудня 2020 - 15 Січня 2021 адвокат Капустин Детальніше
 • 20 Жовтня 2020 Kapustin & Partners Детальніше
 • 29 Вересня 2020 Детальніше