fbpx
Блог Супровід публічних закупівель для постачальників
е тендер

Супровід публічних закупівель для постачальників

Супровід публічних закупівель для постачальників

Реєстрація в системі Прозорро як постачальника потрібна для того, щоб кожен, хто бажає постачати державі свої товари та послуги, зміг збільшувати свої доходи та набути репутацію, що буде “на слуху” і працюватиме на Вас.

Інформація про публічні закупівлі знаходиться у вільному доступі, але стартувати Ви зможете лише за умови реєстрації в системі, адже тільки після цього Вам надаються можливості розпочати процес продажу товарів/послуг, а в подальшому ставити замовникам питання та вимоги про усунення порушень, якщо такі виникатимуть.

Ви, як учасник торгів, наділяєтеся правом подавати пропозиції та оскаржувати процедури закупівель. Але попередньо потрібно визначитися з категорією товарів/послуг, які Ви пропонуватиме як постачальник та зважити на їх рентабельність.

Далі Ви заповнюєте реєстраційну форму, вказуючи необхідні дані про підприємство. Наступним кроком є укладення договору з майданчиком, на якому знаходиться Ваш особистий кабінет.

З моменту підписання договору можна брати участь в закупівлях та користуватися іншими функціями системи, а саме слідкувати за актуальними саме для Вас тендерами в онлайн режимі або ж отримувати електронну розсилку про закупівлі, які можуть бути цікавими. За потреби задаєте уточнюючі питання стосовно умов торгів, тощо.

Все видається вкрай легким, розпочавши з кнопки «Реєстрація», треба лише заповнити форму та натиснути «Зареєструватися». Але фатальним промахом може виявитися банально як подача документів не тією мовою, що була передбачена умовами тендеру або ж подання документів без перекладу загалом, так і подання документів без перевірки їх форми та змісту на предмет відповідності чинному законодавству, що є стандартною задачею професіонала-юриста.

Пошук закупівель Постачальника в Прозорро

Для того, щоб віднайти цільового Замовника саме для своєї категорії товарів/послуг Постачальникам Вам необхідно перейти до відповідного розділу на платформі, де розміщуються закупівлі та плани.

Пошук закупівель Постачальника в Прозорро здійснюється як через пошук по номеру закупівлі, так і через розгорнутий фільтр пошуку, використовуючи шаблони пошуку. 

Найшвидший спосіб – це шукати за кодом ЄДРПОУ Замовника. Потрібно лише ввести його та натиснути «+», щоб зафіксувати коди Замовників, які Вас зацікавили. 

Однак на практиці виникають випадки, коли той же Код ЄДРПОУ Замовника введений неправильно. І знову ж доречніше звернутися за допомогою до юриста або ж менеджера, який безпосередньо займається лише тендерною діяльністю, щоб максимально точно і в короткі строки віднайти потрібні Вам закупівлі.

І зрештою, під час пошуку закупівель Постачальника в Прозорро Ви маєте можливість оцінити рентабельність та зібрати якомога більше інформації про замовників та своїх конкурентів, щоб тверезо оцінити свої можливості.

Супровід публічних закупівель для постачальників

Якісно проведений супровід публічних закупівель для постачальників є гарантією уникнення таких неприємних ситуацій, як дискваліфікація учасника торгів.

І це не просто упущена вигода, але щонайменше втрата реєстраційного внеску, який не повертається, оскільки сплачується окремо за кожний аукціон та становить різну суму, що варіюється в межах від 17 до 1700 грн. залежно від вартості лоту та типу аукціону.

Законодавством України передбачений порядок розгляду та оцінки тендерних пропозицій учасників процедури закупівлі. Вкрай важливим є завдання ретельно перевірити відповідність тендерної документації чинному законодавству зокрема відповідності технічним, кількісним та якісним характеристикам предмету закупівлі та кваліфікаційним критеріям, які передбачені Законом України «Про публічні закупівлі».

Упущення хоча б однієї позиції із переліку необхідних документів, для прикладу, подання витягу з ЄДР замість довідки з ЄДРПОУ, може призвести до відхилення Вашої пропозиції.

Адвокатське об’єднання «Капустін, Поляков, Шабас і партнери», маючи досвід вирішення юридичних питань у сфері публічних закупівель понад 22 роки, надає правову допомогу щодо наступних питань:

  • складання реєстру документів для участі у закупівлі;
  • перевірки документів тендерної пропозиції з подальшим роз’ясненням тендерної документації, у тому числі в разі оскарження дискримінаційних вимог;
  • оскарження результатів держзамовлень;
  • перевірка правомірності тендерних пропозицій інших учасників;
  • юридичний супровід правочинів після проведення тендеру.

Ми завжди готові допомогти Вам отримати бажаний результат та супроводжувати на всіх етапах торгів.
Просто зателефонуйте нам за номером:

066 062 00 69

Мероприятия
  • 29 Квітня 2021 Детальніше
  • 15 Грудня 2020 - 15 Січня 2021 адвокат Капустин Детальніше
  • 20 Жовтня 2020 Kapustin & Partners Детальніше
  • 29 Вересня 2020 Детальніше