fbpx
Статті Консультація адвоката у кримінальних справах
уголовный адвокат

Консультація адвоката у кримінальних справах

Адвокат у кримінальних справах Харків

Потрапили в неприємну ситуацію, коли вам загрожує кримінальна відповідальність з реальними термінами та грошовими санкціями?
Спокійно – кваліфікована консультація адвоката у кримінальних справах може докорінно змінити результат справи, заощаджуючи ваші гроші і час.

Тільки досвідчений адвокат забезпечить необхідну професійну юридичну допомогу з питань, що хвилюють клієнта, надаючи усні та письмові консультації.

Реальні кейси АО «Капустін і Партнери» підтверджують, що наша участь у кримінальних справах допомагає звільнити будь-яку людину, що опинилася в складній ситуації, від в’язниці.

Дивитися кейс:

Послуги адвоката у кримінальних справах Харків

Кримінальні правопорушення як окрема категорія в межах судового провадження передбачає різні санкції, починаючи від покарання у вигляді довічного позбавлення волі, а також позбавлення волі залежно від тяжкості злочину в межах від 1 до 15 років, до покарання у вигляді виконання громадських робіт. У кожному зазначеному випадку мова йде про суттєве обмеження і реальне покарання, наслідки якого відчутно позначаться на якості вашого життя загалом.

Послуги адвоката у кримінальних справах АО «Капустін і Партнери» передбачають:

 • захист нашого клієнта з моменту затримання,
 • ретельне ознайомлення з матеріалами кримінального провадження,
 • участь адвоката 24/7 при проведенні різних слідчих дій, таких як: допити, очні ставки, обшуки, виїмки,
 • якісне консультування з усіх виникаючих у ході судового провадження питань,
 • професійний захист підозрюваного/обвинуваченого під час досудового розслідування і безпосередньо судового розгляду в кримінальному провадженні,
 • визначення судової перспективи справи з метою вироблення та визначення успішної тактики захисту,
 • приєднуючись до вас на стадії апеляції/касації гарантуємо кваліфіковане ознайомлення з протоколом судового засідання з подальшим складанням та поданням апеляційних/касаційних скарг з метою досягнення прийняття рішень на вашу користь.

Захист у кримінальних справах адвокатом Харків

Захист інтересів клієнтів в кримінальному провадженні є нашим пріоритетом і основним завданням.

Команда досвідчених адвокатів АО «Капустін і Партнери», маючи досвід роботи у кримінальних справах понад 20 років, гарантує відповідно до кожного конкретного кейсу розробити максимально комплексну стратегію щодо захисту від кримінального переслідування.

Починаючи від підготовки всіх необхідних процесуальних документів та супроводжуючи вас під час проведення різних слідчих заходів правоохоронними органами, щоб уникнути тиску з їхнього боку, закінчуючи забезпеченням успішної лінії захисту, яка захистить вас і ваше майно від небажаних наслідків застосування конкретних санкцій.

У нашій практиці присутні найскладніші та найнестандартніші задачі і в кожному випадку наш клієнт отримує високопрофесійну допомогу, здатну привести його до бажаного результату.

Вартість адвоката у кримінальних справах Харків

Залежно від складності та обсягу кожного окремого запиту від наших клієнтів вартість послуг адвоката у кримінальних справах варіюється від погодинної оплати до повної суми, в тому числі окремо враховується вартість гонорару в кожному випадку успішного проведення наших послуг.

Більш детальну інформацію в індивідуальному порядку ви можете отримати за номером телефону 066 062 00 69

Мероприятия
 • 29 Квітня 2021 Детальніше
 • 15 Грудня 2020 - 15 Січня 2021 адвокат Капустин Детальніше
 • 20 Жовтня 2020 Kapustin & Partners Детальніше
 • 29 Вересня 2020 Детальніше