fbpx
Купуємо нерухомість під запит клієнта дешевше на 20-50%, об'єкти від 15000$ до 2000000$  investor
  Ми хотіли створити інвестиційний проект без ризиків в отриманні прибутку. Ми його зробили. Ми демпінгуємо ціни на нерухомість а наші клієнти заробляють на цьому.
  Володимир Капустін
  CEO Адвокатського об'єднання Капустін і Партнери. Адвокат, арбітражний керуючий.
  logo
  За 4 роки ми
   • Провели 24 аукціони
   • Купили для клієнтів нерухомості на 23 250 000 грн
   • На 8 630 000 дешевше купили нерухомість
  Було завдання допомогти бізнесу купувати приміщення за ціну на 50% менше за ринкову. Нерухомість останніми роками не дешевшає, але з нами це стало можливо! Як колишній банківський співробітник, я знав, що нерухомість можливо купити за меншою ціною. Згодом, ми придумали, як можна вигідно купувати нерухомість і приносити дохід нашим клієнтам і інвесторам. Зараз у нас вже більше 110 задоволених інвесторів зі своєю нерухомістю або прибутком.
  Володимир Поляков
  Директор факторингової компанії "Стандарт Кепітал". Адвокат, Партнер Адвокатського об'єднання Капустін і Партнери.
  investor
  За рахунок чого ми купуємо таку дешеву нерухомість?
  Якщо впродовж 5-10-ти років кредит не сплачується, банк спробує домовитись з власником нерухомості на взаємовигідних умовах. Якщо власник все одно не поновлює погашення кредиту, банк законно продає право вимоги застави, тобто право отримання самої нерухомості.  Ціна на нерухомість є нижчою за рахунок того що банк продає права вимоги за ціною залишку боргу.

   Оставь заявку и получи список с недвижимостью дешевле на 20%


   Навіщо потрібні ми?
   Ми професійна ліцензована компанія, яка має законне право купити борг з дисконтом до -80% і продати цю нерухомість будь-якій фізичній або юридичній особі.
   Факторингова компанія Стандарт Кэпитал на Your Conrol
   Your Control - унікальна технологія дозволяє за хвилину отримати актуальну на час запиту інформацію про компанію із понад 50 офіційних джерел.
   Наші Партнери
   partner partner partner partner partner
   F.A.Q.
   Часто Задаваемые Вопросы
   Як Ви рахуєте прибуток? Мені не зрозуміло, звідки береться така цифра в каталозі лотів.

   Ми відштовхуємося від даних представлених в лоті і від ринкової вартості подібних об'єктів з урахуванням нижнього порогу цін. А також використовуємо кваліфікованих оцінювачів.

   У розрахунках ми відразу закладаємо всі витрати на реалізацію проекту, які несе інвестор і вказуємо чистий прибуток після повернення всіх вкладених коштів інвестора.

   Скільки грошей потрібно на проект?

   Для кожного лота ми рахуємо індивідуально і вказуємо в каталозі лотів в графі: "Витрати інвестора на проект".

   Гроші потрібні одразу?

   Кошти потрібні поступово в міру настання етапів проекту, про які інвестор знає заздалегідь.

   Яка гарантія, що об'єкт нерухомості ви не залишите собі?

   Гарантії прописані в договорі, який ми підписуємо до початку роботи над проектом.

   Де можна подивитися список об'єктів?

   Каталог ми складаємо на підставі актуальних лотів розміщених на електронних майданчиках торгів і розсилаємо потенційним інвесторам зручним способом (електронна пошта).

   Які етапи проекту?

   1. Вибір і аналіз лота

   На першому етапі Ви вибираєте вподобаний лот і при необхідності ми проводимо додатковий аналіз лота на предмет наявності арештів, обтяжень і прописаних пенсіонерів і дітей (аналіз одного лота від 600 грн.)

   2. Підписання попереднього договору і участь в торгах

   Після того як ми визначили що лот нам підходить ми укладаємо договір і вносимо гарантійний внесок (5% від стартової вартості лота).

   3. Узгодження і підписання протоколу торгів

   Після перемоги на торгах підписується тристоронній протокол між банком (фондом), біржею і нашою компанією на підставі якого оплачується підсумкова вартість лота (гарантійний внесок при цьому повертається за вирахуванням 3,5% за послуги біржі).

   4. Підписання договору факторингу і відступлення прав вимоги по іпотеці у нотаріуса

   На даному етапі іпотекодержателем стає наша компанія (відрядження до Києва і послуги нотаріуса - 10000 грн.).

   5. Передоплата

   Передоплата за наші послуги в розмірі $ 1000.

   6. Напрямок вимоги і повідомлення боржника

   Відразу ж після отримання права вимоги боргу ми повідомляємо боржника про зміну кредитора і необхідності оплати боргу. Чекаємо 30 днів, якщо оплата не надійшла - направляємо повідомлення про стягнення об'єкта нерухомості і його продажу через 30 днів з моменту подання відповідного повідомлення.

   7. Оцінка об'єкта нерухомості

   Проведення оцінки предмета іпотеки є обов'язковою складовою на підставі якої надалі розраховується розміри податкових витрат в проекті, різниця у вартості предмета іпотеки та розміру заборгованості (вартість 2500 грн.).

   8. Купівля-продаж нерухомості

   Купівля-продаж предмета іпотеки за ст.38 ЗУ «Про іпотеку», при якому власником нерухомості стає чи кінцевий покупець або інвестор (в залежності від цілей інвестора в проекті). Послуги нотаріуса 7500 грн. + 8,5% податки.

   9. Виселення мешканців (через суд)

   Направляємо заяву в суд і отримуємо рішення про виселення колишніх власників і мешканців (2200 грн.).

   10. Виселення мешканців фізичне (якщо потрібно)

   Залучення фіз групи, які здійснюють фізичний виселення і підтримку, а також захист інших осіб при виселенні. Іноді цілі проекту потрібні їх вселення на об'єкт як орендарів і його охорону кілька днів (25000 грн.).

   11. Послуги адвоката при виселенні, зміна замків, охорона

   При виселенні з квартири, власником якої ми вже законно стали знадобляться послуги адвоката - 4800 грн., Зміна замків (послуги ведмежатника) - 5000 грн., Постановка на охорону приміщення квартири - 5000 грн.

   Я отримую об'єкт нерухомості або гроші?

   Інвестор може сам приймати рішення - залишити нерухомість у власне користування або реалізувати по ринку

   Як мені зрозуміти, в якому стані об'єкт нерухомості, який перебуває в іпотеці?

   Інвестор сам може після аналізу (ми дізнаємося номер квартири) оглянути будинок, поверх. При розрахунках прибутковості ми беремо нижчу поріг вартості даного типу об'єктів нерухомості, тобто якщо об'єкт всередині з хорошим ремонтом, то це бонус!

   Як дізнатися хто прописаний в об'єкті нерухомості і чи є там діти і пенсіонери?

   Ми проводимо додатковий аналіз реєстрів для з'ясування наявності прописаних дітей і пенсіонерів (вартість 600 грн.)

   Що Ви робите якщо в квартирі живуть люди?

   Ми стаємо новим законним власником об'єкта нерухомості, тому поточні мешканці повинні покинути його (при необхідності ми проводимо законну процедуру виселення).

   Як відбуваються торги?

   Торги з продажу прав вимоги боргу проходять за правилами голландського аукціону.

   Подати заявку на участь можна з моменту оголошення торгів і навіть тоді, коли аукціон вже почався - це важлива відмінність даного виду аукціонів. Стартують торги завжди в період з 09:30 до 10:00 (дата вказана на сторінці торгів). У цей момент ціна починає падати - наприклад, кожні 5 хв на 1%. * І так буде тривати аж до зниження на 80% всього до 20% від первісної вартості.

   Однак процес падіння ціни можна зупинити. Не втрачайте пильності і не піддавайтеся надмірного хвилювання. Коли ви бачите, що вартість активу стала для вас прийнятною, тисніть кнопку «Купити» і фіксуйте ціну. Це швидше за все забезпечить вам перемогу. Хоча у конкурентів і буде ще шанс перебити вашу ставку в період подачі закритих цінових пропозицій. Однак останнє слово все одно залишиться за вами - після їх ставок саме ви отримуєте можливість заявити остаточну ціну.

   Голландский аукцион

   У разі, коли аукціон зупинили не ви, ситуація далека від перемоги, але вважати її програшною теж не варто. Адже у вас ще буде 10 хвилин - з 16:15 до 16:55 - протягом яких ви можете зробити закриту ставку, вище фіксованої ціни. У цьому випадку доцільно викласти весь бюджет, який ви передбачили на покупку лота. Так, учасник, який зупинив торги, контролює хід подій і може в період подачі остаточного цінової пропозиції перебити вашу ставку. Але якщо він не вважатиме за потрібне або не зможе витратити більше на придбання цього активу - це і є ваш шанс купити лот.

   Які є ризики?

   Інвестиційний ризик в оплаті аналізу лота, який може виявитися невідповідним до роботи і терміни, які можуть пролонгуватись через деяких дій боржника.

   У яких містах ви купуєте нерухомість для інвестора?

   По всій Україні. Найчастіше це Київ, Харків, Дніпро.

   Які об'єкти нерухомості можна придбати?

   Житлова нерухомість (квартири, приватні будинки), комерційна нерухомість (приміщення офісні та виробничі, земельні ділянки різного призначення). Пули які можуть складатися з різного типу об'єктів як житлової так і комерційної нерухомості.

   Як ви аналізуєте ринкову вартість об'єктів нерухомості?

   З відкритих джерел в інтернеті і використовуємо реєстр нерухомості і кваліфікованих оцінювачем.

    Оставь заявку и получи список с недвижимостью дешевле на 20%


    Заходи
    • 29 Квітня 2021 Детальніше
    • 15 Грудня 2020 - 15 Січня 2021 адвокат Капустин Детальніше
    • 20 Жовтня 2020 Kapustin & Partners Детальніше
    • 29 Вересня 2020 Детальніше