





- 16 років на юридичному ринку
- 10 років реєструємо та захищаємо інтелектуальну власність бізнесу
- 240 реєстрацій ТМ за Мадридською системою.






-
29 Квітня 2021
Як почати перемагати у тендерах. Публічні закупівлі.Детальніше
-
15 Грудня 2020 - 15 Січня 2021
Обшук підприємства. Як захистити бізнес.
Детальніше
-
20 Жовтня 2020
Інтелектуальна власність як спосіб захистити бізнес
Детальніше
-
29 Вересня 2020
Відповідальність керівника та учасників у справах про банкрутство. Вебінар з ActiveLex
Детальніше
Для чого бізнес реєструє ТМ по мадридської системі?
Міжнародна реєстрація ТМ це, в першу чергу, зручний і економічний спосіб захистити свою інтелектуальну власність практично в усьому світі, а також – дає можливість вносити зміни в глобальний портфель товарних знаків і продовжувати їх термін дії завдяки централізованому управлінню і діловодству.
Міжнародна реєстрація Торгової Марки потрібна в тих випадках, коли компанія планує виходити на міжнародний ринок, і швидше за все не в одній, і не в двох країнах. Якщо реєструвати ТМ в кожній окремій країні, то вийде кругленька сума.
Тому, з метою спрощення процедури реєстрації торгової марки, мінімізуючи час а також фінансову складову, більшість власників, керівників і ТОП-менеджментів, для реєстрації Торгової марки вибирають саме реєстрацію за Мадридською системою.
Згідно з цією системою торгова марка при реєстрації в одній країні-учасниці, автоматично захищається в інших країнах-учасницях. в 2021 році їх вже налічується аж 122.
Але, перш ніж подавати заявку, необхідно здійснити пошук на тотожність і схожість по базах уже зареєстрованих товарних знаків, тому що в разі якщо Ваша Торгова Марка дуже схожа на відомий бренд, або вона вводить в оману споживачів – Вам буде відмовлено в реєстрації такої ТМ.
Також є список елементів і слів, які не можна використовувати.
Моніторинг по базах уже зареєстрованих товарних знаків істотно знизить ризик отримати відмову в реєстрації “на рівному місці”.
Переваги міжнародної реєстрації товарних знаків.
1. Процедура отримання реєстрації ТМ максимально спрощена в порівнянні з реєстрацією прав на інтелектуальну власність в патентних відомостях більшості країн, і в Україні зокрема.
2. Подається одна заявка в якій вказується кожна країна, в якій потрібно щоб товарний знак був зареєстрований і в подальшому захищався від зазіхань і незаконного використання.
3. Заявка подається на одній з офіційних мов, ми подаємо англійською або іншою мовою за запитом клієнта.
4. Вартість міжнародної реєстрації ТМ відповідно до Мадридської системи значно вигідніше, ніж реєструвати окремо в кожній потрібній країні. Міжнародне мито сплачується в швейцарських франках.
5. Територіальна дія захисту поширюється на всі країни, які вказані в заявці, при цьому не потрібно дотримуватися законодавчих вимог цих країн, які можуть сильно відрізнятися.
Процедура міжнародної реєстрації Торгової марки.
Звертаємо увагу, що кореспонденція з ВОІВ проходить англійською мовою.
Протягом 4-6 місяців з дати подачі заявки про міжнародну реєстрацію, інформація направляється в патентне відомство кожної із зазначених в заявці країн і проводиться експертиза.
Термін проведення експертиз може становити приблизно 12-18 місяців в залежності від країни. Після завершення експертизи в кожній країні, якщо немає підстав для відмови в реєстрації, Торгова Марка вважається зареєстрованою в цих країнах.
На сайті міжнародного бюро інтелектуальної власності публікується вся документація по заявці.
Вартість міжнародної реєстрації торгової марки.
Важливо зазначити, що звертаючись до мадридської системі реєстрації, бізнес отримує однозначно більш вигідний варіант захисту інтелектуальної власності.
Звертаємо увагу, що ціна реєстрації торгової марки буде залежати від:
- кількості класів за міжнародною класифікацією товарів і послуг для реєстрації знаків
- чорно-біла ТМ або кольорова
- кількість країн реєстрації (зазначених в заявці)
Також важливо відзначити, що після міжнародної реєстрації знака в певних країнах, ви можете згодом розширити територію охорони торгової марки, якщо це буде необхідно.
Нюанси реєстрації за Мадридською системою.
Якщо всі країни ЄС в заявці об’єднані, то при відхиленні заявки однією країною, вони автоматично скасовуються в інших країнах.
Тому, кожну країну ЄС краще вказувати окремим пунктом.
Якщо вам необхідно провести міжнародну реєстрацію Торгової марки, або інших об’єктів інтелектуальної власності – звертайтеся до Капустін і Партнери.