fbpx
Блог Закон о либерализации применения РРО плательщиками единого налога и отмены механизма компенсации.

Закон о либерализации применения РРО плательщиками единого налога и отмены механизма компенсации.

Для консультації — звертайтесь до Капустін і Партнери.
Підтримано законопроект № 4439-д.
Ухваленим законом визначено наступне:

1. Визначати ліміти для ФОП-єдинників виходячи зі встановлених законом розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року:

  • I група — 167 розмірів мінімальної заробітної плати замість 1 млн грн.
  • II група — 834 розміри мінімальної заробітної плати замість 5 млн. грн.
  • III група — 1167 розмірів мінімальної заробітної плати замість 7 млн грн.;

2. Виключити норми щодо застосування механізму компенсації;

Що буде із застосуванням РРО для фізичних-осіб підприємціі

3. Відтермінувати до 1 січня 2022 року обов’язкове застосування РРО (ПРРО) для фізичних осіб — підприємців, які є платниками єдиного податку другої — четвертої груп та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, незалежно від обраного виду діяльності, крім тих, які провадять діяльність у сферах з істотними ризиками ухилення від оподаткування.

Інтернет-торгівлю, роздрібну торгівлю вживаними товарами, діяльність ресторанів та кафе, туристичні агентства та операторів, готелів, реалізацію текстилю (крім реалізації за готівкові кошти на ринках), продаж автозапчастин виключили з цього переліку.

Чи будуть штрафні санкції?

4. Скасувати штрафні санкції за невідповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті РРО, та за відсутність попереднього програмування товарів в РРО (ПРРО);

5. Продовжити до 1 січня 2022 року застосування зменшених розмірів застосування санкцій за порушення суб’єктами господарювання окремих вимог закону щодо використання РРО/ПРРО під час проведення розрахункових операцій;

6. Предусмотрели неприменения РРО (прро) при предоставлении дистанционных услуг, расчеты за которые осуществляются исключительно с помощью банковских систем дистанционного обслуживания и / или сервисов перевода средств.

Мероприятия
  • 29 апреля 2021 Подробнее
  • 15 декабря 2020 - 15 января 2021 адвокат Капустин Подробнее
  • 29 сентября 2020 Подробнее
  • 29 июля 2020 Подробнее