fbpx
Блог Як позбутися боргів. Викуп боргу та реструктуризація боргів.
выкуп-долга-реструктуризация

Як позбутися боргів. Викуп боргу та реструктуризація боргів.

Маєте кредит в банку, який не можете погасити і заставне майно опинилося під загрозою? Вам допоможуть фахівці з фінансового права. Бо мало хто з позичальників знає, що існує два законних варіанти як позбутися кредиту і врятувати заставне майно – викуп боргу та реструктуризація боргів.

Варіант 1. Викуп боргу в банку

для консультації телефонуйте – 066 062 00 69

Це найбільш вигідний варіант для всіх учасників – і для банку, і для позичальника. Коли банк бачить, що кредит проблемний, йому значно вигідніше позбутись боргу, ніж самому витрачати час і тиснути на боржника.

Саме тому банки готові продавати безперспективні кредити значно дешевше, ніж загальне тіло кредиту з відсотками і штрафами. Бо так банку все одно вигідніше.

Цією можливістю може скористатися боржник заручившись підтримкою Капустін і Партнери, які організують викуп боргу, щоб врятувати заставне майно і зекономити витрати для боржника.

Проте тут є один нюанс: згідно з законом, банки в питанні викупу кредиту не можуть вести справ з фізичними особами. Саме тому інтереси клієнта має представляти юридична компанія.

Якщо Ви бажаєте нарешті позбутися боргів, ми проведемо переговори з банком, і юридично забезпечимо викуп кредиту. Після чого або офіційно перепродамо борг представнику кредитора, або остаточно його спишемо.

Результат.

Позичальник зберігає заставне майно і позбувається боргу.

Умови співпраці та сума викупу узгоджуються з клієнтом та закріплюються відповідним договором. І все в рамках чинного законодавства. Операція доступна як в працюючих банках, так і в тих, що перебувають в стадії ліквідації.

Варіант 2. Реструктуризація кредиту

для консультації телефонуйте – 066 062 00 69

У випадках, коли викуп кредиту позичальнику невигідний, а позбутися боргу треба, застосовується реструктуризація кредиту. Під цією процедурою нею розуміється будь-яка зміна умов кредитування. Зокрема, це може бути:

 • Пролонгація кредиту на новий термін;
 • Зміна графіку платежів;
 • Зміна щомісячної суми оплати кредиту;
 • «Платіжні канікули» на визначений термін;
 • Списання боргів за відсотками і штрафів за несплату;
 • Зміна відсоткової ставки;
 • Прощення кредиту.

Реструктуризація вигідна позичальнику, бо встановлює йому більш сприятливі умови погашення боргу, не призводить до збільшення відсоткової ставки та легко оформлюється. Вона позбавляє клієнта від загрози арешту майна та передачі справи державним чи приватним виконавцям.

Звісно, якщо на переговорах з банком інтереси клієнта представляє фаховий юрист, який доб’ється найвигідніших умов.

Головним результатом наших зусиль стане збереження Вашого заставного майна, суттєва економія , збереження Вашої кредитної історії і позбавлення від боргів.

Пам’ятайте! Навіть безнадійна ситуація з кредитом виправляється законними засобами такими як викуп боргу, реструктуризація боргу.

Якщо вам потрібна допомога професіоналів – звертайтесь до Капустін і Партнери!

Мероприятия
 • 29 Квітня 2021 Детальніше
 • 15 Грудня 2020 - 15 Січня 2021 адвокат Капустин Детальніше
 • 20 Жовтня 2020 Kapustin & Partners Детальніше
 • 29 Вересня 2020 Детальніше