fbpx
Блог Адвокати для бізнесу - як все починалось.
law firm ukraine

Адвокати для бізнесу – як все починалось.

Історія

Я Володимир Капустін і я є Керуючим Партнером Адвокатського Об’єднання.
Хочу трохи розповісти про себе і юридичну фірму, яку я заснував, щоб Ви краще розуміли хто я, і чим можу бути корисний Вашому бізнесу.

Адвокат Капустин

Після випуску з університету я завжди прагнув бути корисним і розв’язувати проблеми бізнесу, які, на перший погляд, здавалися безнадійними. У мене це добре виходило і логічним продовженням було створення фірми.


У 2012 році я об’єднав людей з такими цінностями і компетенцією, що ми змогли зробити різницю на переповненому ринку юридичних послуг.

Адвокат Капустин

Місія, якої ми дотримуємося — кращі рішення і сервіс для Клієнта. Наш досвід і націленість на результат — дають кращі рішення, Аккаунт-менеджер і особистий кабінет клієнта — забезпечують клієнтоорієнтований сервіс.


Як Керуючий Партнер я можу запевнити, що у нас в офісі Ви не почуєте слів “тут немає рішення” або “не знаю”. Тому, якщо ви прийшли в наш офіс і почули подібні слова — це означає що Ви не у нас в офісі.

Адвокат Капустин

Проблеми та запити у всіх різні і наша мета — зрозуміти справжню потребу клієнта і придумати, як це можна реалізувати. Не завжди це просто, але як говорить один з наших адвокатів “виходу немає тільки з могили, а з цим ми впораємося”.

Адвокат Капустин

Чим ми можемо бути корисні? Основна спеціалізація фірми – юридичний супровід бізнесу.


Ми надаємо комплекс послуг для бізнесу:
• якщо необхідно оскаржити незаконні дії та рішення органів влади та правоохоронних органів — адвокат Володимир Капустін допоможе.
• якщо хтось незаконно використовує Ваші об’єкти інтелектуальної власності — ми знаємо, як захистити ваш бізнес в такому випадку
• якщо необхідно розробити правильну систему ведення бізнесу, щоб законними способами оптимізувати витрати — звертайтеся і ви отримаєте кращі юридичні рішення для Вашого бізнесу!

Адвокат Капустин

Також ми захищаємо інтереси підприємств в корпоративних, господарських спорах, захищаємо в кримінальних провадженнях і представляємо Ваші інтереси в судах і в державних органах.


Нам подобаються виклики, тому що з легкими завданнями може впоратися будь-який спеціаліст з права, а якщо бізнесу потрібно допомогти позбутися реальної проблеми — він звертається до адвокатів Адвокатського Об’єднання “Капустін і Партнери”.


Також ми беремо участь в заходах для власників бізнесу та менеджменту компанії, на яких ми розповідаємо про ефективні юридичні рішення, які допомагають бізнесу.

Адвокат Капустин

Ми живемо правом все життя! Ще студентами ми почали допомагати людям як юристи — в юридичних фірмах, у приватних адвокатів, в юридичних клініках та інших місцях, де можна отримати купу досвіду перед тим, як піти у вільне плавання.

Адвокат Капустин

Саме завдяки нескінченній, безцінній практиці, пройшовши через жерло тисяч різних ситуацій, ми з упевненістю беремося за кожну складну справу, тому що виклик — це для нас. Ми впораємося.


Якщо потрібна кваліфікована допомога адвоката або хочете обговорити якийсь момент в бізнесі, який хотіли б змінити, подолати? Звертайтесь до мене!

Адвокат КапустинЗустрінемось і я запропоную варіанти рішення у Вашій ситуації.

Мероприятия
  • 29 Квітня 2021 Детальніше
  • 15 Грудня 2020 - 15 Січня 2021 адвокат Капустин Детальніше
  • 20 Жовтня 2020 Kapustin & Partners Детальніше
  • 29 Вересня 2020 Детальніше